Informacje dla rodziców Czerwiec

„Myszka Miki”

• 06.2022 roku udział w biegach organizowanych przez OsiR (prosimy o strój sportowy)
  • 06.2022 roku niespodzianka z okazji Dnia Dziecka (prosimy również strój sportowy)
  • Prosimy o zwrot o książek do biblioteki
  • Prosimy o przynoszenie chusteczek nawilżanych, chusteczek higienicznych (kartonik) i mokrego papieru toaletowego.
  • Prosimy o wsparcie grupy w postaci białych kartek (ryzy papieru, bloków technicznych lub rysunkowych).
  • Prosimy o pozostawienie rzeczy na zmianę oraz dostosowanie ubioru do pogody.
  • W lipcu nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny, w sierpniu – zamknięte/ dyżur pełni Przedszkole nr 10 „Słoneczna Kraina”
  • Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zrozumienie i cierpliwość oraz za zaangażowanie w życie grupy.
  • Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stron internetowych.